Gryficki Kapitol zamyka kino i kręgielnię!

2020-03-11 11:44
Katarzyna Adamiak
2020-03-11 11:44

W związku z decyzją rządu gryficki Kapitol zamyka kino i kręgielnię. Nie będą się też odbywały dyskoteki.

Od czwartku 12 marca br. gryficki Kapitol zawiesza działalność kina i kręgielni. Na czas obowiązywania rządowego zakazu nie będą też odbywać się dyskoteki. Nie oznacza to, jednak, że całe Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol będzie zamknięte.

- To decyzja odgórna, która została nam narzucona i do której musimy się dostosować – przekazuje w rozmowie z reporterką SuperPortalu24 Izabela Malicka z CRR Kapitol w Gryficach. – Pomimo tej decyzji, nasz obiekt pozostanie otwarty. Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji i pubu, które otwarte będą tak jak dotychczas – mówi I. Malicka i dodaje, że w CRR Kapitol przestrzegane są wszelkie standardy higieny, przeprowadzana jest dezynfekcja stolików, krzeseł itd., a w toaletach znajdują się specjalne mydła antybakteryjne. 

Przypomnijmy. W obawie przed koronawirusem od czwartku 12 marca decyzją rządu zamknięte zostaną wszystkie placówki kulturalne w Polsce: teatry, muzea i kina. Dodatkowo od poniedziałku przez najbliższe dwa tygodnie nie będą działały przedszkola, szkoły i uczelnie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!