Gryficki Dom Kultury zaprasza do współpracy przy obchodach Święta Niepodległości
Gryficki Dom Kultury rozpoczął przygotowania do Gminnych Obchodów Święta Niepodległości 2025 roku i zaprasza do współpracy lokalne instytucje, organizacje oraz środowiska społeczne.

Jak informuje GDK, do udziału w spotkaniu organizacyjnym zaproszone są wszystkie jednostki oświatowe, instytucje samorządowe, organizacje społeczne i stowarzyszenia, a także środowiska kombatanckie i inne podmioty lokalne zainteresowane współorganizacją wydarzenia.
Spotkanie informacyjne odbędzie się w piątek, 24 października 2025 r. o godz. 16:00 w siedzibie Gryfickiego Domu Kultury.
Organizatorzy podkreślają, że to doskonała okazja, by wspólnie zaplanować uroczystości upamiętniające jedno z najważniejszych świąt narodowych. Zachęcają również do wcześniejszego kontaktu z GDK w celu omówienia pomysłów i propozycji współpracy.
Komentarze (0)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!