Gmina zapowiada kontrole zbiorników i przydomowych oczyszczalni

2024-07-05 11:39
Karol Szumny
2024-07-05 11:39

W najbliższym czasie na terenie gminy Gryfice będą prowadzone kontrole zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków.

zdj. ilustracyjne // pixabay

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza Gryfic, przeprowadzone zostaną kontrole zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków na nieruchomościach położonych na terenie gminy.

Kontrola będzie przeprowadzona przez upoważnionych pracowników Urzędu Miejskiego w Gryficach. Będą oni sprawdzać, czy nieruchomość jest wyposażona w wymienione wyżej systemy, czy zawarta jest stosowna umowa z przedsiębiorcą świadczącym usługi opróżniania/transportu oraz czy działania z tym związane są udokumentowane.

W lipcu oraz w sierpniu zostaną skontrolowane nieruchomości w Gryficach, a także w Barkowie, Baszewicach, Borzyszewie, Borzęcinie, Brodnikach, Dobrzyniu, Grochowie, Grądach, Skowronach, Smolęcinie, Stawnie, Sokołowie, Zaleszczycach oraz Zielinie.

We wrześniu oraz w październiku kontrole odbędą się w Grębocinie, Górzycy, Jabłonowie, Jasielu, Zagórczu, Kołomąciu, Kukaniu, Krakowicach, Lubieszewie, Łopianowie, Mierzynie, Niedźwiedziskach, Świeszewie, Trzygłowie, Waniorowie oraz Zaciszu.

W listopadzie oraz w grudniu skontrolowane zostaną nieruchomości w Niekładziu, Otoku, Ościęcinie, Popiele, Przybiernówku, Raduniu, Rotnowie, Rybokartach, Rzęsinie, Rzęskowie, Sikorach, Skalinie, Wilczkowie oraz Witnie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!