Geblewicz na czele zachodniopomorskiej PO!

2021-10-24 9:07
Sylwester Wasiak
2021-10-24 9:07

Goleniowianin Olgierd Geblewicz został wybrany na stanowisko przewodniczącego zachodniopomorskich struktur Platformy Obywatelskiej. Osiągnięty wynik robi wrażenie...

Przewodniczącym zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej z poparciem prawie 93% członków został goleniowianin Olgierd Geblewicz, który zastąpił na tym stanowisku posła Arkadiusza Marchewkę. Ten z kolei wybrany został szefem partii w Szczecinie...zastępując O. Geblewicza.
- Serdecznie dziękuję wszystkim członkom zachodniopomorskiej Platformy za wsparcie (prawie 93%) i wybór na Przewodniczącego w regionie. To dla mnie wielkie wyzwanie i zobowiązanie! - napisał na Twitterze O. Geblewicz.
Gratulacje nowemu przewodniczącemu złożyli za pośrednictwem social mediów m.in. M. Kidawa-Błońska, Tomasz Siemoniak i Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Zenek

odpowiedz
26.10.2021 10:00

Antysemita znowu zaistniał w telewizji!Kartki znowu miał sklejone, ponieważ tę samą kwestię powtarzał 3 razy. Jedno i to samo w kółko! No ,ale wiedza u tego FACETA - ŻADNA! No ,ale NIEUKA widać , czuć i słyszeć!

...

odpowiedz
24.10.2021 17:43

Już pakujcie się pisiory? Jeszcze nie? Może pogonić batem?.