Fotel burmistrza. Marzena Domaradzka ogłosiła ważną decyzję

2023-12-20 8:17
Karol Szumny
2023-12-20 8:17

- Potwierdzam, że zamierzam podjąć to wyzwanie, poddać się ocenie wyborców z Trzebiatowa i wystartować w boju o fotel burmistrza – ogłosiła we wtorkowym STUDIU SUPERPORTALU Marzena Domaradzka, wiceburmistrz Gryfic. Zapowiedziała, co zamierza zrobić, gdy obejmie to stanowisko.

Marzena Domaradzka startuje na burmistrza Trzebiatowa

Gościem wtorkowego STUDIA SUPERPORTALU była Marzena Domaradzka, wiceburmistrz Gryfic. Na początku programu omówiono IV Paradę Światła, która już dziś odbędzie się w Gryficach. Następnie wiceburmistrz została zapytana o kandydowanie na burmistrza Trzebiatowa.

- Jest bardzo duża grupa ludzi, która od wielu miesięcy zadawała mi to pytanie, i która mobilizowała mnie do tego, abym podjęła taką decyzję – rozpoczęła Marzena Domaradzka.

Dodała, że ostatnie lata w roli wiceburmistrza Gryfic to „konsekwentna ścieżka, która zmierzała do tego celu”.

- Ostatnie miesiące upewniły mnie w tym i dziś publicznie potwierdzam, że zamierzam podjąć to wyzwanie, poddać się ocenie wyborców z Trzebiatowa i wystartować w boju o fotel burmistrza – ogłosiła Marzena Domaradzka.

Zapowiedziała, że zamierza „zagarnąć ze sobą dużą rzeszę fajnych, otwartych i przyjaznych osób, bo takich w Trzebiatowie jest wiele”. - Nie wszyscy będą z takim doświadczeniem samorządowym – dodała. Poinformowała też, że od listopada trwają intensywne rozmowy koncepcyjne i jest już zarys sztabu.

Jakie plany ma Marzena Domaradzka?

- Marzy mi się piękny, przyjazny, otwarty Trzebiatów, w którym jak młodzi skończą studia i pojadą w świat, popodróżują, zobaczą jak jest na świecie, porównają, to będą chcieli do nas wrócić; w którym będziemy mieli piękną infrastrukturę sportową, na którą będę mogła po południu po ciężkiej pracy pójść i zagrać w badmintona albo zatańczyć zumbę; w którym będziemy mieli odnowiony, odrestaurowany dom kultury z piękną sceną, do którego przyjadą wykonawcy z całej Polski. Marzy mi się Mrzeżyno otwarte na świat, z pięknym portem, do którego będą wpływały jednostki i nie będą miały zadyszki na wejściu do portu. Marzy mi się, że sklepy w Trzebiatowie nie będą zamknięte o godzinie 17:00, bo przedsiębiorcom będzie się opłacało dłużej prowadzić swój biznes – wymieniała Domaradzka.

- Przez ostatnie pięć lat przygotowuję się bardzo pilnie do tego zadania, żeby to moje marzenie wspólnie z innymi ludźmi mogło się spełnić – podsumowała.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Marzeną Domaradzką (kliknij tutaj)

Komentarze (12)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mieszkaniec Gryfic

odpowiedz
21.12.2023 14:56

Pani Domaradzka przyszła na spotkanie z mieszkańcami naszego osiedla (obok sklepu Dino) którym zafundowano niechcianą ścieżkę rowerową przy wyjściu/wyjeździe z posesji. Pani vice była arogancka, nieprzyjemna i nie przyjmowała żadnych argumentów i propozycji. Za nic miała masze uzasadnienia dotyczące bezpieczeństwa i przepustowości ulicy przy której jest kilkadziesiąt domów. Współczuję mieszkańcom Trzebiatowa jeżeli zostanie burmistrzem.

Stefan

odpowiedz
20.12.2023 09:40

Jedyne inwestycje jakie powstaną w czasie kadencji tej Pani to murale na ścianach.

Paweł

odpowiedz
20.12.2023 14:28

kolejna mundra w gadaniu ilu to już było burmistrzów w Trzebiatowie .a miasto z dnia na dzień się zwija...a kasa idzie na Mrzezyno. od lat...ani hali ani basenu...stare kino się wali kamienice tynk odpada... Jeszcze ze 4lata i będzie to miasto duchów i emerytów.

Halo , kto mówi ?

odpowiedz
20.12.2023 16:49

Nic tu nie ma o powstaniu nowych miejsc pracy . Poczekajmy jeszcze chwilę , a sklepy będą zamykane wraz z sygnałem trębacza z Wieży Mariackiej

Mieszkancy

odpowiedz
20.12.2023 18:57

A może basen i kino...? Bo hali sportowej przy liceum nie mamy już się raczej nie doczekamy w tej mijającej kadencji. Mamy dosyć niespełnionych obietnic radnych powiatowych.

Xxx

20.12.2023 18:57

A może jeszcze tramwaj wodny 😂 ludzie Wy wiecie ile kosztuje wybudowanie, a później utrzymanie tego wszystkiego???

Trzebiatowianin

odpowiedz
20.12.2023 16:57

Z całym szacunkiem, niech to Pani sama sobie pracuje po 17.

Zdzichu

odpowiedz
21.12.2023 15:50

Już był kiedyś jeden taki co się nazywał Matusewicz. Też obiecywał co nie zrobi. A to były tylko puste słowa. Nic nie zrobił. I teraz będzie to samo

20.12.2023 16:14

Można cudownie opowiadać jak bajki ale nam nie potrzebna wróżka. Nic nowego za artykuły w referendum posada. Urabianie usmiechem kandydatów do Rady już było. Nas interesuje dobry gospodarz a nie dama w Ratuszu.

KILO

odpowiedz
20.12.2023 12:57

Oj będzie się działo , chyba wskoczę na działo...

zegarmistrz

20.12.2023 12:57

Wreszcie ktoś zegar miejski naprawi

20.12.2023 15:59

Takie doświadczenie i .. w Trzebiatowie a nie w Gryficach ???