Finał WOŚP za nami, ale licytacje online wciąż trwają. Są nowości!

2023-01-31 16:30
Karol Szumny
2023-01-31 16:30

W ubiegłą niedzielę odbył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszym powiecie zebrano ponad 250 tysięcy złotych. To jednak nie koniec pomagania, bo cały czas trwają charytatywne aukcje na Allegro.

licytacje WOŚP na Allegro

Cały czas trwają aukcje WOŚP naszych sztabów. Pojawiły się też kolejne propozycje. Na profilu Allegro gryfickiego sztabu znajdziemy: przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową w kabinie maszynisty, przejazd wąskotorówką dla 5 osób, masaż kobido czy rytuał piwny od Folga Spa w Gryficach, a także roczny karnet wejściowy na tor motocrossowy EMG Arena w Gryficach.

Znajdziemy tam też aukcje takie jak Sentymentalny spacer w Gryficach z Adamem Bodnarem; Miesięczną reklamę na SuperPortalu24, a także dwa obrazy. Jest też Koszulka z autografami reprezentacji Polski w piłce nożnej przekazana przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza.

Licytować można tutaj: WOŚP Gryfice – Allegro.

Nowości pojawiły się też na profilu niechorskiego sztabu. Są to: 15 minutowy widokowy LOT moto-paralotnią wraz z filmem GO-PRO, Historyczna koszulka odrodzonej Pogoni Szczecin z dedykacją Dariusza Adamczuka – prezesa Akademii Pogoni Szczecin; przejazd ekskluzywnym trabantem po gminie Rewal czy projekt łazienki od JaMa Studio arch. JAKUB MATUSZ. Licytować można też vouchery do SPA czy makijaż okolicznościowy z upięciem.

Sprawdź tutaj: WOŚP Gmina Rewal – Allegro.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Piotr

odpowiedz
31.01.2023 18:44

Chcecie wesprzeć szpitale można to zrobić wpłacając na konto szpitala lub NFZ.A tak wspieracie syna aparatczyków komunistycznych który nigdy nie skrytykował zbrodniczego komunizmu a na wieść kontroli przepływu pieniędzy w WOŚP Owsiak wpadł w szał.

Czytelnik

31.01.2023 18:44

W każdej plotce jest zawsze trochę prawdy. -TAK MÓWIĄ-.

No i co.

odpowiedz
01.02.2023 12:08

Panie Piotrze , nic dodać nic ująć. Brawo! Chciałoby się rzec: przez 3 dekady gramy i znowu was dymamy. Pamiętajcie tylko , aby temu w czerwonych portach nie zadawać niewygodnych pytań ( z dupy wziętych) , bo bardzo się zdenerwuje i gotowy przerwać rozmowę. Tak szczerze? Żal mi tych ludzi i tego w czerwonych portach! No bo jak długo jeszcze można ulegać kłamstwom!!

****** ***

01.02.2023 12:08

Dymany to ty jesteś fujaro od 8 lat przez swojego jareczka i jego ekipę, sam w życiu niczego nie osiągnąłeś i ci żal obsraną i przetrzepaną dupe ściska

do ************

01.02.2023 12:08

Ciekawe czy ktoś w twojej rodzinie bierze 500+ . wypierdek