Ferie zimowe z Gminnym Klubem Kultury w Karnicach. „Z nami nie będziesz się nudził!”

2023-01-30 11:24
Karol Szumny
2023-01-30 11:24

Już za 2 tygodnie zaczynają się ferie zimowe. Gminny Klub Kultury przygotował zróżnicowaną i bogatą ofertę zajęć dla młodych mieszkańców gminy. „Z nami nie będziesz się nudził!”.

archiwum GKK Karnice

Gminny Klub Kultury przedstawił harmonogram ferii zimowych. Część zajęć odbywa się na zapisy, a w pozostałych jest również wstęp wolny. Co przygotowano?

13 lutego i 24 lutego odbędą się bezpłatne warsztaty ceramiczne. W pierwszym dniu uczestnicy wyklejają przedmioty, a następnie pozostawiają je do wyschnięcia. Po 2 tygodniach dzieci znowu się spotykają i następuje proces szkliwienia. Grupa dzieci z danej świetlicy spotyka się dwa razy z instruktorem.

Na 16 lutego zaplanowano wyjazd do Stargardzkiego Centrum Nauki Filary w Stargardzie.

20 lutego odbędzie się spacer przyrodniczy w Karnicach pt. „Patrz pod nogi!”. Zapisy odbywają się u instruktora Krzysztofa Kolanka.

23 lutego będzie miało miejsce spotkanie z Renatą Teresą Korek, która przedstawi uczestnikom książkę „Zielony Kot”. Na to wydarzenie nie obowiązują zapisy, wstęp wolny.

Wszelkich informacji udzielają instruktorzy.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Ania

odpowiedz
30.01.2023 17:47

Szkoda ze nie dało sie znaleźć dyrektora z naszej gminy. widac nikt nie zasluzyl zeby nasze podatki zostawaly w naszej gminie

Ben

30.01.2023 17:47

a to dyrektorem za zasługi się zostaje? Z tego co wiem to był ogłoszony konkurs czy nabór na dyrektora. A że z naszej gminy chyba nikt nie stanął to został z dyrektorem człek z innej gminy. Mogla Pani startować na stanowisko. Ale chyba nie ważne sjąd ktoś jest, ważne że działa.

Czpies

odpowiedz
30.01.2023 11:59

A byndzie jaki poczesnstunek dla dorosłych jakie winko i zakonska?