Ferie w Gryficach: Gryficki Dom Kultury, Gryf Arena, Basen Pływalnia Gryfice i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają 

2020-02-06 14:53
Katarzyna Adamiak
2020-02-06 14:53

Jak co roku, na czas ferii Gryficki Dom Kultury, Gryf Arena, Basen Pływalnia Gryfice i Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały bogatą ofertę atrakcji dla odpoczywających w gminie Gryfice dzieci. 

Gryficki Dom Kultury
W czasie ferii na wszystkich, którzy odwiedzą Gryficki Dom Kultury, czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wśród nich m.in. spotkanie z policjantami w ramach akcji „Bezpieczne Ferie”, warsztaty ceramiczne, cyrkowe, „Szkoła Ratownicza Małego Komandosa” z Gryf Tactical Group, wycieczka do Pogorzelicy, gry i zabawy, spotkanie z M. Ostrowskim, R Korek, spektakle i turniej gier planszowych
Zakończenie ferii odbędzie się przy ognisku w Hubertówce w Otoku w piątek 21 lutego br. w godz. 10.30 – 13.00. (Zapisy, zarówno do Pogorzelicy, jak i Otoku w sekretariacie GDK). Uczestnictwo w zajęciach dzieci do 6 lat wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Więcej informacji na plakacie.

Plan ferii w świetlicach wiejskichGryf Arena

Wciąż są jeszcze wolne miejsca na ferie w Gryf Arenie. Tu odbywać się będą zajęcia sportowe (piłka nożna, aikido, tenis stołowy), ceramiczne, językowe, artystyczne z PSONI, edukacyjne z GTG oraz warsztaty fotograficzne. Nie zabraknie też turniejów: FIFA, szachowy, piłki nożnej. W ramach ferii z Gryf Areną przewidziano również spotkanie ze strażakami, policjantami i wyjście do kina. Więcej informacji na plakacie.Pływalnia Gryfice
Na czas ferii gryficka pływalnia przygotowała nie lada atrakcję dla najmłodszych – wodny tor przeszkód, z którego, w ramach biletu, można będzie korzystać od 10 do 23 lutego br. Tor przeszkód dostępny będzie w godz. 9.00 – 19.00 (godziny mogą ulec zmianie).

Miejska Biblioteka Publiczna
Również gryficka biblioteka w czasie ferii zaprasza w swoje progi wszystkie chętne maluchy. Tu odbywać się będą ciekawe zajęcia pod hasłem „Odkryj z nami literacki świat…”.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!