Elana lepsza od Wybrzeża

2024-09-21 17:36
Adam Litwinowicz

W sobotę rozegrany został mecz w ramach 9. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, w którym Wybrzeże Rewalskie Rewal podejmowało na stadionie w Niechorzu Elanę Toruń.

ZDJĘCIE 1 z 11

Był to kolejny mecz podopiecznych Krzysztofa Sobieszczuka rozgrywany w ramach Betclic 3 ligi. Tym razem Wybrzeże podejmowało zawodników Elany z Torunia. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu jeszcze w pierwszej połowie zdobyli goście. Kamil Piskorski w 43. minucie meczu strzelając rzut karny, wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Kolejne dwie bramki zdobyli również goście. Bramkę honorową dla gospodarzy zdobył Maciej Rodzoch. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem Elany 1:3.

Wybrzeże po rozegraniu 8 spotkań (jeden mecz zaległy z Kotwicą Kórnik) z pięcioma punktami zajmuje 17. (przedostatnie miejsce w tabeli). Kolejny mecz podopieczni Krzysztofa Sobieszczuka zagrają 28 września z Wdą Świecie, a w Niechorzu 6 października z Błękitnymi Stargard.