Dziś ostatni dzień głosowania. Który projekt zwycięży?

2021-04-25 15:48
Karol Szumny
2021-04-25 15:48

Głosowanie na projekty ubiegające się o dotację w wysokości 30 tys. złotych dobiega końca. Na czele naszego powiatu znajduje się obecnie projekt „Mural 10 w skali Beauforta w Trzebiatowie”. Mimo znacznego prowadzenia, o dotację walczą jeszcze inne inicjatywy z naszego powiatu.

W połowie kwietnia ruszyło głosowanie na projekty, których pomysłodawcy ubiegają się o dotację w wysokości 30 tys. złotych. Pieniądze dla zwycięskiego projektu przekazuje browar Bosman – organizator głosowania. Dzisiaj jest ostatni dzień, by móc oddać swój głos.

O 30 tys. złotych ubiegają się w naszym powiecie: gryfickie stowarzyszenie „Z Pomysłem”, trzebiatowskie stowarzyszenie „Nasze Miejsce” oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach.

Na czele głosowania jest projekt „Mural 10 w skali Beauforta w Trzebiatowie”. Mural przedstawiający łajbę miałby powstać na jednym z bloków przy ulicy Zagórskiej w Trzebiatowie. Projekt ten ma już 10,5 tys. głosów.

Tuż za projektem z Trzebiatowa znajduje się projekt InGarden Rega. Z tą inicjatywą wyszedł Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Płotach, który chce zagospodarować teren przy rzece Redze w Płotach. Obecnie projekt ma już ponad 4 tys. głosów.

Do podobnej liczby, 4 tysięcy głosów, zbliża się także „ekOKino na leżakach” – projekt gryfickiego stowarzyszenia „Z Pomysłem”. Względem innych projektów zajmuje on piątą pozycję.

Głosowanie trwa do północy. Aby oddać swój głos, należy wejść na stronę browaru Bosman.

bosmanwspieraregion.pl

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Do Piro

odpowiedz
26.04.2021 17:42

Nie właściciela! Czy jest zgoda mieszkańców budynku!!! Bo będzie wojna jak oni nie wyrażą zgody, jasne?

Blok

odpowiedz
25.04.2021 21:03

Ciekawe czy mieszkańcy bloku na Zagórskiej się zgodzą.

Piro

25.04.2021 21:03

Akurat zgoda właściciela budynku już dawno jest :)