Dożynkowe dziękczynienie w Trzebiatowie

2021-09-12 17:39
Adam Litwinowicz
2021-09-12 17:39

Od uroczystej Mszy Święte sprawowanej w Sanktuarium Maryjnym, pod przewodnictwem proboszcza parafia, księdza Andrzeja Dowala, rozpoczęły się tegoroczne dożynki w gminie Trzebiatów. Po przejściu korowodu ulicami miasta, druga część uroczystości odbyła się na stadionie miejskim. W przemarszu uczestniczyli delegaci sołectw niosący tradycyjne wieńce dożynkowe.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Xyz

odpowiedz
12.09.2021 18:04

Co jak co ale ten starosta to nawet się wysłowić nie potrafi a ma parcie na szkło:))To ,że inni nie chcą pracować na roli wcale nie oznacza,że jest tchórzem!!!Każdy robi co uważa i co lubi.Nie samym chlebem czlowiek żyje.Jeden pracuje na roli a z kolei następny jest kucharzem a jeszcze inny jest lekarzem, więc niech gada takich głupot i to jeszcze przed kamerami . Przecież w naszej gminie są rzetelniejsi rolnicy i bardziej inteligentniejsi, więc skąd ten wybór na takiego starostę???Żenada

Rolnik

odpowiedz
16.09.2021 08:23

Do starosty dożynek: Rolników będzie więcej jak nie wykupi Pan wszystkie ziemi dookoła! Rolnicy mają po kilkanaście hektarów i nie ma możliwości powiększenia areału, ponieważ Pan Starosta ma szersze plecy.