Dominacja Jedynki w Gdańsku!

2022-05-07 20:43
Adam Litwinowicz
2022-05-07 20:43

Seniorki SUS Travel Jedynki Trzebiatów pewnie pokonały Olimpie Osowę Gdańsk w pierwszym meczu w ramach Wielkiego Finału Ekstraligi kobiet.

foto archiwum

To był strzelecki popis naszych zawodniczek i wspaniałej skuteczności w bramce Agaty Kownackiej. Bramkarka Jedynki Trzebiatów popisała się prawie 92% skutecznością i okrzyknięta została najlepszą zawodniczką z Trzebiatowa.


Podopieczne Artura Cirockiego nie najlepiej weszły w grę. Na samym początku Nikola Kotelnicka otrzymała dwuminutową karę i grające w osłabieniu nasze zawodniczki straciły bramkę, ale z minuty na minutę się rozkręcały. Bramki dla SUS Travel Jedynki zdobywały Patrycja Hliwa (2), Jutrzenka Cirocka, Natalia Drzymała, Daria Drzymała, Justyna Krzywak i Agata Arendarczyk. Pierwszy mecz w ramach Wielkiego Finału zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny przyjezdnej 3:7. Drugi mecz rozegrany zostanie już jutro o godzinie 11:00 również w Gdańsku, a kolejny 21 maja w Mrzeżynie. Na tym etapie walka toczy się do trzech zwycięstw. Pierwsze Jedynka Trzebiatów ma już na swoim koncie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!