Do południa pływały, po południu ich już nie było. O kogo chodzi?

2020-07-23 15:15
Katarzyna Adamiak
2020-07-23 15:15
Fot. Andrzej Józefowicz-Chmielewski

Nasz czytelnik podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami. W wiadomości do naszej redakcji napisał tak:

- Do południa pływały sobie w Parku Japońskim, po południu ich już nie było, bynajmniej zostało niewiele. O kogo chodzi? O rybki z oczek wodnych w gryfickim Parku Japońskim. Co się z nimi stało. Znalazły się najprawdopodobniej w brzuchu kormorana, który objedzony odpoczywał kilka godzin w pobliżu kładki. Mieszkańcy twierdzą, że ptaka można spotkać w pobliżu Parku Japońskiego od kilku dni. Widocznie wyczuł łatwą zdobycz – napisał pan Andrzej.

Jak poinformował nas pan Andrzej, kormoran, to nie jedyny, ciekawy, ornitologiczny okaz w pobliżu Regi. Uważni obserwatorzy spacerujący pasażem na Regą zauważą na wyspie młyńskiej zimorodki. 

Fot. Andrzej Józefowicz-Chmielewski
 

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

23.07.2020 16:47

I tak się kończy wydawanie pieniędzy na "unijne " pomysły . Nasze miasto obfituje w : kioski internetowe , siłownie na powietrzu i tory dla przyszłych ? pokoleń miłośników trailu . . Nawet przystań jest ocieplana / ale ta chociąż w tym roku jest czynna w tygodniu /Kormoran winny .... ,że żyje ? Lepszy kormoran niż upiększacze przyrody za nie swoje pieniądze . Kładka do tego ogrodu jet piękna i NIEWYGODNA , mostek przemalowany na kolory PZPR ma dechy spróchniałe . O ulicach wybrukowanych KOCIMI ŁBAMI z litości dla zadowolonych z siebie upiększaczy powiatowych nie wspomnę .

Prosze....

23.07.2020 16:47

...always look on the bright side of life... :)

@Proszę

odpowiedz
24.07.2020 11:02

Racja , ale to nie znaczy ,że od tych złych mamy odwracać wzrok .

24.07.2020 00:34

Oni usuwają nie wygodne dla siebie komentarze