Do podium niewiele zabrakło. Zawodnicy MKS Lok BASZTA Gryfice na zawodach

2023-05-14 19:30
Karol Szumny
2023-05-14 19:30

W dniach 11-14.05.2023 Zawodnicy Młodzieżowego Klubu Strzeleckiego LOK Baszta Gryfice wzięli udział w zawodach strzeleckich II Rundy Pucharu Polski w Ustce.

ZDJĘCIE 1 z 13

Biorąc pod uwagę rangę zawodów, niewiele szczęścia zabrakło do zdobycia medali.

- W konkurencji karabin pneumatyczny 60 juniorów Igor Antonowicz zakwalifikował się z 3. miejsca do finału, zaś w finale po bardzo dobrej walce zajął IV miejsce. Zabrakło 0.2 punktu do brązowego medalumówi Dariusz Drewa – kierownik klubu MKS Lok BASZTA GryficeNatomiast Julia Sztuba w konkurencji Karabin pneumatyczny 60 juniorek tak samo zakwalifikowała się do finału z 3. miejsca i także w finale zajęła IV miejsce. W konkurencjach karabin dowolny i sportowy 3x20 Julia Sztuba w finale była siódma. Natomiast Igor Antonowicz był ponownie czwarty.

- Niewiele brakowało, ale cóż – sport jest nieobliczalny. Najważniejsze, że możemy pochwalić się młodzieżą, która systematycznie trenuje i osiąga wysokie wyniki, co powoduje, że zainteresowanie sportem strzeleckim nie spada. Z tego należy się cieszyć, zwłaszcza że inwestujemy w sprzęt, który pozwala rywalizować naszym zawodnikom na równi z koleżankami i kolegami z innych czołowych klubówpowiedział Dariusz Drewa.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!