Dietetyk kliniczny w PaKK-MED. Pierwsze przyjęcia już niebawem

2024-03-13 19:45
Karol Szumny
2024-03-13 19:45

Do Przychodni PaKK-MED w Trzebiatowie dołączy niebawem nowy, doświadczony dietetyk kliniczny i psychodietetyk – Monika Andrykowska. Pierwsze przyjęcia już od kwietnia.

Mgr Monika Andrykowska – dietetyk kliniczny, psychodietetyk, specjalista SOIT, założycielka specjalistycznej poradni dietetyki klinicznej w Kołobrzegu – dołączy do zespołu PaKK-MED w Trzebiatowie.

Monika Andrykowska oferuje kompleksową opiekę żywieniową, m.in. dla osób z nadwagą i otyłością, niedowagą, niedożywieniem i zaburzeniami odżywiania, cukrzycą, alergiami, celiakią czy nietolerancjami pokarmowymi i innymi chorobami układu pokarmowego, układu krążenia, zaburzeniami hormonalnymi oraz chorobami nowotworowymi.

- Ułożę dietę dla Ciebie idealną, niezależnie od tego, czy planujesz zrzucić zbędne kilogramy, wspomóc dietą leczenie choroby, na którą aktualnie cierpisz, czy po prostu chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze, aby rozpocząć zdrowy styl życia. Dbam o to, aby przepisy zawarte w indywidualnych planach żywieniowych były dopasowane do Twoich umiejętności kulinarnych, a produkty były ogólnodostępne. Biorę również pod uwagę sezonowość i ich cenę. Dużą wagę przywiązuję do kontaktu z pacjentem oraz jego motywacji. Prowadzę również pacjentów na diecie wegetariańskiej, wegańskiej oraz kobiety w ciąży – mówi Monika Andrykowska.

- Współpraca ze mną to coś więcej niż profesjonalnie przygotowany plan. To także konsultacje, wskazówki dietetyczne i zdrowe przepisy. Podczas trwania leczenia żywieniowego znajdujesz się pod stałą opieką, która trwa od początku do ustabilizowania masy ciała po odchudzaniu i/lub po wyrównaniu parametrów zdrowotnych – dodaje dietetyk kliniczna.

Oprócz regularnych konsultacji istnieje również możliwość kontaktu przez e-mail, telefon, Facebook, Instagram lub WhatsApp. Zapisy pod numerem 728 868 768

Więcej informacji znajdziesz: www.dietetyczneinspiracje.com.pl

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!