Derby powiatu gryfickiego na „najmłodszym” poziomie! [ZDJĘCIA]

2023-02-12 16:59
Karol Szumny
2023-02-12 16:59

Piłkarskie starcia między Gryficami a Trzebiatowem zawsze należą do arcyciekawych wydarzeń. Tak też było w tym przypadku, ale tym razem zmierzyli się młodzi gracze Sparty Gryfice i trzebiatowskiej Football Academy. Zobaczcie zdjęcia wykonane przez obie drużyny!

ZDJĘCIE 1 z 7

W miniony piątek w Gryficach grupa orlik młodszy 2013/2014 i młodsi Sparty Gryfice rozegrała mecze sparingowe z rówieśnikami z Trzebiatowa.

„Dwie godziny gry przyniosły mnóstwo emocji, wiele efektownych zagrań oraz bardzo dużo strzelonych bramek. Nasi młodzi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, grali z dużą determinacją i ambitnie walczyli o każdą piłkę” – czytamy na stronie Sparty Gryfice.

„Straciliśmy dużo bramek przez brak nominalnego bramkarza, ale cały czas rotujemy na tej pozycji wszystkich zawodników. Sama gra naprawdę fajnie wyglądała. Podania do tyłu, utrzymanie, przegranie piłki na drugą stronę. Widać, że treningi są dobrze przepracowane. Ponad dwie godziny grania i kompletna cisza w drodze powrotnej. Chłopcy dali z siebie 110%” – oceniła trenerka Ola z Football Academy Trzebiatów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!