Czy tym razem mecze zostaną rozegrane? Przed nami piłkarski weekend!

2023-03-16 10:12
Karol Szumny
2023-03-16 10:12

W ubiegły weekend nie odbyła się spora część meczów ze względu na warunki pogodowe. W powiecie gryfickim swój mecz rozegrała tylko Polonia Płoty. Przed nami kolejna piłkarska kolejka. Kto zagra w ten weekend?

W IV Lidze Wybrzeże Rewalskie Rewal zagra na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin. Bałtyk zajmuje obecnie 4. pozycję w tabeli i ma na koncie 37 punktów. Początek meczu w sobotę o 12:00.

W Klasie Okręgowej Rega Trzebiatów zagra na wyjeździe z liderem tabeli – Iną Goleniów. Ina mierzyła się ostatnio z Polonią Płoty i wygrała 5:0. Zobacz zdjęcia: Lider zwycięża w Płotach (FOTO). Rega znajdująca się obecnie na 3. lokacie traci do Iny 8 punktów.

- W poprzedniej rundzie bardzo źle wyglądał początek w naszym wykonaniu, czego efektem była wysoka porażka z Iną. Natomiast taki zimny prysznic był nam potrzebny. Od tamtego momentu forma ma poszła w górę. Teraz nie chcemy powtórzyć falstartu. Próba generalna w pucharze z Iskierką pokazała, że przygotowania zmierzały w dobrym kierunku. W sobotę należy to potwierdzić – powiedział w wypowiedzi dla mediów klubowych Kamil Kordowski, kapitan Regi Trzebiatów. Mecz odbędzie się w sobotę o 15:00.

Zajmująca 4. pozycję w tabeli Sparta Gryfice zagra na wyjeździe z Orłem Łożnica. Orzeł znajduje się lokatę niżej od Sparty, a obie drużyny dzielą 4 punkty. Początek spotkania w sobotę o 13:00.

Z kolei Polonia Płoty zagra na u siebie z Gryfem Kamień Pomorski. Gryf znajduje się obecnie na 2. lokacie, więc Polonię czeka niełatwe starcie. Mecz w sobotę o godzinie 13:30.

W A Klasie Wicher Brojce zagra u siebie z Jantarem II Dziwnów. Z kolei Bizon Cerkwica na wyjeździe z Hanzą Goleniów.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!