Członkowie Nadmorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Międzyzdrojów odwiedzili Rewal

2023-03-28 13:26
Karol Szumny
2023-03-28 13:26

W sobotę, 25 marca, w Sali Wystawienniczej w Rewalu odbyło się spotkanie członków Rewalskiego Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku z przebywającymi w odwiedzinach członkami Nadmorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Międzyzdrojów, którego przewodniczącym jest pierwszy burmistrz miasta Międzyzdroje Pan Jerzy Neukampf.

Goście odwiedzili najciekawsze miejsca Gminy Rewal. Podczas popołudniowego spotkania, które otworzyła przewodnicząca UTW Pani Anna Kusztelak historią Gminy Rewal, a obecnie podejmowane działania i inwestycje przedstawił Wójt Gminy Rewal Konstanty Tomasz Oświęcimski . Podczas wypowiedzi padały pytania z sali. Następnie informacje na temat działań, pracy oraz pomocy niesionej uchodźcom z Ukrainy przekazała Pani Dominika Winiarska- Chodziutko, pełnomocnik ds. uchodźców i pomocy humanitarnej dla obywateli z Ukrainy.

Za wieloletnią działalność i współpracę oraz zaangażowanie w życie społeczne Gminy Rewal podziękowania skierowane zostały do Pani przewodniczącej Anny Kusztelak oraz członków UTW.

Na zakończenie Pan przewodniczący Nadmorskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Jerzy Neukampf podziękował za spotkanie i zaprosił do rewizyty w Międzyzdrojach.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!