Czas epidemii wykorzystali do przeprowadzenia prac, które wykonują latem

2020-04-23 12:15
Katarzyna Adamiak
2020-04-23 12:15

Z powodu zagrożenia epidemicznego basen w Gryficach, podobnie jak inne obiekty sportowe, kulturalne, czy gastronomiczne, został zamknięty. Czas przymusowej przerwy, początkowo dwutygodniowej, a później wydłużonej do nieznanego wciąż terminu, pracownicy pływalni wykorzystali do przeprowadzenia prac konserwacyjnych.

ZDJĘCIE 1 z 8

- W związku z przedłużającą się przerwą podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu przerwy technicznej tak, aby w okresie wakacyjnym basen mógł cieszyć wszystkich. Nie było to łatwe zadanie z uwagi na ograniczenia spowodowane epidemią oraz tym, że hurtownie i firmy nie są przygotowane na tego typu prace w tym okresie. Zazwyczaj przerwy techniczne w obiektach basenowych, również na naszym, przeprowadzane są okresie wakacji. Teraz zrobiliśmy to wcześniej – przekazuje naszej redakcji Łukasz Uldynowicz kierownik gryfickiej pływalni.

W czasie już ponad miesięcznego przestoju na pływalni wymienione złoże filtracyjne (we wszystkich filtrach - ponad 21 ton filtratu o różnej granulacji), spuszczono wodę i przeprowadzono wszystkie prace związane z konserwacją i czyszczeniem niecek basenowych. Teraz trwają prace pielęgnacyjne wokół obiektu.

- Cały czas czekamy na dobre wieści, które pozwolą nam wrócić na rekreacyjną mapę naszego regionu. Wiemy, jak bardzo brakuje naszym klientom chwil relaksu. Bo jak wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch – mówi Łukasz Uldynowicz. Bo jak wiadomo w zdrowym ciele zdrowy duch – mówi Łukasz Uldynowicz, który już dziś zaprasza na „nowe otwarcie" pływalni.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!