Charytatywny piknik strażacki [ZAPROSZENIE]

2022-06-16 18:11
Karol Szumny
2022-06-16 18:11

W najbliższą sobotę na plantach Nowego Zamku w Płotach odbędzie się charytatywny piknik strażacki. Głównym celem wydarzenia jest zebranie jak największej sumy pieniędzy dla Mateusza Sawczenki.

Mieszkaniec Gryfic – Mateusz Sawczenko – w wyniku niefortunnych zdarzeń wymaga całodobowej opieki.  Potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, który umożliwi mu rehabilitację i ułatwi codzienne życie.

Piknik charytatywny rozpocznie się w sobotę (18 czerwca) o godzinie 12:00 na plantach Nowego Zamku w Płotach. Organizatorem wydarzenia jest OSP Płoty. Druhowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i w jak najlepszy sposób wesprzeć mieszkańca naszego powiatu.

W programie: pokazy sprzętu i konkurencje strażackie, stanowiska gastronomiczne (grill, pieczony dzik, zupy), dla najmłodszych dmuchańce, trampolina i malowanie twarzy. Wystąpią lokalne zespoły wokalne oraz taneczne.

Będzie również możliwość wykonania badań profilaktycznych tj. zmierzyć ciśnienie, poziom cukru itd. Na miejscu będzie również Nadleśnictwo Gryfice, punkt KRUS oraz punkt krwiodawstwa. Odbędą się również licytacje charytatywne oraz loteria fantowa.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Starosty Gryfickiego – Ryszarda Chmielowicza.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!