Charytatywnie dla Jasia i Igora - Night Drive Gryfice zaprasza

2020-10-06 10:42
Katarzyna Adamiak
2020-10-06 10:42

To będzie już kolejne wydarzenie charytatywne, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc dla zmagających się z białaczką chłopców Jasia i Igora.

Night Drive Gryfice wraz z grupą PA TERA-TEAM, GANGIEM JASIA oraz SZTABEM IGORA zaprasza na na HELP ON TOUR ##Walczymy_z_Białaczką. To kolejne wydarzenie charytatywne z którego zebrane środki przekazane zostaną na leczenie chorujących na białaczkę Jasia i Igora. 

Tradycyjnie już podczas wydarzenia można będzie nabyć, wlepki eventowe, gadżety grupowe, a także zostać pasażerem a aucie drifterskim, czy skosztować m.in. smacznego ciasta. Chętni będą mogli wrzucić przysłowiową złotówkę do puszki.

- Na evencie zastaniecie Drift Taxi, Drift Challenge, będą też konkursy, stoiska gastronomiczne, loteria fantowa, zawody zręcznościowe i wiele innych atrakcji, całość umili występ Dj PEPE - informują członkowie grupy NDG.

Akcja charytatywna odbędzie się niedzielę 25 października na lotnisku w Śniatowie. Początek, godz. 10.00, wstęp – 10 złotych.

- Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że pojawicie się u nas na evencie z tak szczytnym celem – mówią członkowie Night Drive Gryfice.

Więcej informacji o evencie wraz z cennikiem znajdziecie Tutaj

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!