Charytatywna zbiórka dla 7-miesięcznego Frania Kępy. Night Drive Gryfice zaprasza

2020-02-28 15:14
Katarzyna Adamiak
2020-02-28 15:14

Night Drive Gryfice zaprasza na kolejny spot. Imprezie towarzyszyć będzie zbiórka charytatywna dla 7-miesięcznego Frania Kępy.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 14 marca br. Początek, godz. 20.00 na parkingu przy sklepie Jysk w Gryficach. Godz. 21.00 planowany przejazd ulicami miasta.

- Przejazd robimy trasą tradycyjną. Zmiana nastąpi dopiero na rondzie przy Kauflandzie. Tam jedziemy prosto i ruszamy w kierunku PKS Nowy Świat, Nowego Światu przez Niechorską ruszamy w kierunku Pogorzelicy na przejazd trasą nadmorską, którą kończymy na parkingu technicznym za miejscowością Pobierowo, na trasie Pobierowo-Międzyzdroje – informują organizatorzy wydarzenia, którzy zapraszają na nie wszystkich chętnych, w tym również grupy z okolic.

W czasie imprezy zbierane będą środki na cel charytatywny. Tym razem zbiórka przeznaczona będzie na rzecz 7-miesięcznego  Frania Kępy chorującego na SMA1 rdzeniowy zanik mięśni. Przysłowiową złotówkę można będzie wrzucić do specjalnych puszek.

Po raz kolejny pokażemy światu, że motoryzacja oraz spoty pasjonatów, to nie tylko upalanie aut oraz ściganie się. Pokażemy wszystkim, że jesteśmy po to, aby pomagać innym – zachęcają do udziału w akcji jej organizatorzy. 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!