Charytatywna zbiórka dla 7-letniego Igora z Truskolasu. Night Drive Gryfice zaprasza

2020-09-09 14:25
Katarzyna Adamiak
2020-09-09 14:25

Night Drive Gryfice organizuje kolejny spot charytatywny. Zebrane środki zostaną przekazane na leczenie chorującego na białaczkę 7-letniego Igora z Truskolasu.

Night Drive Gryfice wraca po wakacjach i zaprasza kolejny spot charytatywny, podczas którego zbierane będą pieniądze na rzecz chorującego na białaczkę Igora z Truskolasu.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 27 września br. Początek, godz. 15.00 na parkingu przy sklepie Kaufland w Gryficach.

- Chcemy was wszystkich zaprosić na kolejny z naszej edycji spot charytatywny, z którego każdy grosz zostanie przekazany na konto Igora – informują członkowie grupy NDG. - Na terenie spotu można będzie nabyć wlepy grupowe i oczywiście jak na każdym tego typu wydarzeniu, wlepy eventowe.

W czasie spotu powtórzony zostanie challenge dla Frania Kępy. W osobnym wyzwaniu pompki i przysiady wykonywane będą dla Igora. Osoby, które poradzą sobie z zadaniem, wrzucają do puszki 10 złotych. Ci, którym się to nie uda – 15 złotych.

Tradycyjnie podczas spotu zaplanowany jest przejazd ulicami miasta, po którym jak informują organizatorzy, kolumna najprawdopodobniej ruszy w kierunku Lotniska w Śniatowie.

Czytaj także: 9-letni Igor choruje na białaczkę. By wyzdrowieć, potrzebuje szpiku

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Drive

odpowiedz
09.09.2020 16:01

Do Makowic a nie do Śniatowa!