Challenge i charytatywna zbiórka Frania Kępy. Night Drive Gryfice zaprasza

2020-06-10 15:58
Katarzyna Adamiak
2020-06-10 15:58

Night Drive Gryfice zaprasza na kolejny spot. Imprezie towarzyszyć będzie challenge i charytatywna zbiórka dla małego Frania Kępy.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 14 czerwca br. Początek, godz. 16.00 na parkingu przy sklepie Kaufland w Gryficach. Godz. 20.00 planowany jest wyjazd w kierunku wybrzeża.

- Ze względu na to, iż sytuacja z Pandemią powoli ucichła. Chcielibyśmy zaprosić Was serdecznie na spot, który miał się odbyć w marcu – informują organizatorzy wydarzenia, którzy zapraszają na nie wszystkich chętnych, w tym również grupy z okolic.

W czasie imprezy sprzedawane będą wlepki grupowe i wlepki eventowe. Zebrane środki przeznaczone będą na rzecz Frania Kępy chorującego na SMA1 rdzeniowy zanik mięśni.

W dniu spotu na parkingu Kauflandu, odbędzie się też #DriveChallenge dla Frania.
- W tylnej części parkingu zostanie ogrodzony plac. Na terenie tego placu zapraszamy każdego do zrobienia - informują organizatorzy. 
Tego oto wyzwania:
10 Przysiadów
Zrobisz 10 przysiadów- 10zł w skarbonkę
Nie zrobisz 10 przysiadów- 15zł w skarbonkę

Zasady zabawy są proste. W zabawie może wziąć udział każdy, kto chce. Każdy wchodząc na teren "placu ćwiczeń" zasila skarbonkę wybraną przez siebie kwotą, po czym wchodzi na plac i czeka na resztę uczestników, którzy będą chętni do wykonania ćwiczenia. Na komendę zaczynamy i wszyscy robimy 10 przysiadów. Z całego ćwiczenia zostanie sporządzony film z ziemi i z powietrza. Zapraszamy wszystkich do udziału. Dla nas to tylko chwila wysiłku i dobrej zabawy. A dla Frania jest to kolejny krok do przodu - zachęcają organizatorzy.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!