Cały czas trwają licytacje WOŚP naszych sztabów! Sprawdzamy, co do wygrania

2024-01-30 13:40
Karol Szumny
2024-01-30 13:40

Zwiedzanie Sejmu z posłem Arturem Łąckim, jednodniowy fotel wójta gminy Rewal, a może pobyt w luksusowym hotelu? Wciąż trwają licytacje naszych sztabów w ramach WOŚP. Co jeszcze jest do wygrania?

Cały czas trwają licytacje WOŚP naszych sztabów

Choć 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami, to w dalszym ciągu można licytować różnego rodzaju przedmioty czy też usługi na profilu Allegro naszych sztabów.

Gryficki sztab WOŚP oferuje na przykład przejazd w kabinie maszynisty Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej czy voucher na przejazd wąskotorówką dla pięciu osób. W ofercie znajdziemy też pakiet pięciu sprężeń w komorze hiperbarycznej szpitala Medicam Gryfice, a także nową koszulkę kolarską.

Licytować możemy również przedmioty sztabu gminy Rewal. Największym zainteresowaniem cieszą się vouchery na pobyt w resortach nadmorskich Holiday Park&Resort czy na pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu Linea Mare. Chętnie licytowany jest też voucher na 2-dniowy pobyt w Grand Laola Spa w Pobierowie, a także voucher na weekendowy pobyt w Ośrodku Wczasowym Sandra SPA w Karpaczu.

Przedmiotem licytacji jest również voucher na zwiedzanie Sejmu z posłem Arturem Łąckim, a także voucher na jednodniowe wcielenie się w rolę wójta gminy Rewal. Licytować możemy także voucher na przelot nad gminą Rewal samolotem typu Bristell, voucher na relaksujący koncert mis i gongów tybetańskich czy srebrny puchar Sławomira Toczka z Mistrzostw Polski Strong Man.

To oczywiście nie wszystko, a z konkretnymi licytacjami możemy zapoznać się poprzez profile sztabów: WOSP_GminaRewal oraz WOSPGryfice

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!