Burmistrz Józef Domański wychodzi z konkretnym rozwiązaniem

2020-03-25 11:44
Adam Litwinowicz
2020-03-25 11:44

W dobie szalejącej pandemii koronawirusa jej skutki obok tych zdrowotnych pojawiają się już w sferze gospodarczej. Burmistrz Trzebiatowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i proponuje konkretne rozwiązania.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców i przedsiębiorców, w ramach swoich uprawnień, informuję, że - na wniosek podatnika - Burmistrz może udzielić ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych w postaci: odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub umorzenia należności podatkowych. Wnioski będą rozpatrywane indywidualnie – pookreśla Józef Domański.

Sytuacja zdrowotna i gospodarcza przed którą stanęliśmy – wywołana pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 – obliguje do wielkiego wysiłku, który dzisiaj należy skierować do walki o zdrowie i życie mieszkańców naszej Gminy. Musimy jednak podjąć kroki, aby zadbać o bezpieczeństwo ekonomiczno-finansowe naszych przedsiębiorców, mieszkańców i całej Gminy. Obecnie podjęliśmy działania w celu oceny skutków epidemii dla naszej Gminy. Liczę na to, że wspólne nasze i wasze działanie i zaangażowanie przyczynią się do szybkiego powrotu do normalności. Jestem przekonany, że wzajemna odpowiedzialność i działanie pozwoli nam szybko wyjść z tego kryzysu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców i przedsiębiorców, w ramach swoich uprawnień, informuję, że - na wniosek podatnika - Burmistrz może udzielić ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych w postaci: odroczenia terminu płatności, rozłożenia na raty lub umorzenia należności podatkowych. Wnioski będą rozpatrywane indywidualnie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!