Budowa ronda jeszcze nie ruszyła

2021-06-28 11:47
Adam Litwinowicz
2021-06-28 11:47

24 czerwca miała zostać wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ulicy Parkowej w Trzebiatowie. Prace mają rozpocząć się jeszcze w tym tygodniu.

W ramach budowy trzeciego odcinka obwodnicy Trzebiatowa, na ulicy Parkowej ma powstać rondo. W związku z tym planowana jest zmiana organizacji ruchu poprzez wprowadzenie ruchu wahadłowego przy pomocy sygnalizacji świetlnej. Prace miały rozpocząć się 24 czerwca, ale jeszcze się nie rozpoczęły. Na swoim facebookowym profilu Józef Domański, burmistrz Trzebiatowa informuje, że prace rozpocząć się mają jeszcze w tym tygodniu. - Cały czas prowadzę rozmowy na temat budowy nowego ronda w Trzebiatowie. Planowane jest wprowadzenie ruchu wahadłowego na ulicy Parkowej w Trzebiatowie, a jak dobrze wiemy, ta ulica jest licznie uczęszczana szczególnie w okresie wakacyjnym — czytamy na profilu burmistrza. - Dzisiaj otrzymałem informację, że sygnalizacja świetlna pojawi się jeszcze w tym tygodniu, ale co ważne, ruch pojazdów będzie regulowany również ręcznie, aby jak najsprawniej likwidować ewentualne „korki". Pilnuje tematu, bo wiem, że to bardzo ważne zagadnienie również dla Mieszkańców, którzy pracują, chociażby na terenie gminy Rewal — kończy włodarz gminy Trzebiatów.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Bronek od ronda

odpowiedz
28.06.2021 15:01

No i dobrze. Nie udały się Józkowi przenosiny budowy ronda na Świetego Dygdy, co go nie ma nigdy!

Powiedz

28.06.2021 15:01

Skąd się takie kury jak ty, piszące bzdury dla debili, biorą? Twój ojciec nie znalazł kibla by się spuścić?

Mieszko

odpowiedz
29.06.2021 09:48

Zaraz Domański będzie gadał, że to jego zasługa i że on załatwił. Prawda pewnie będzie taka, że padł na kolana z płaczem przed firmą i błagał żeby po wakacjach to zrobić.