Biuro poselskie Michała Jacha w Trzebiatowie zdewastowane

2020-10-28 21:33
Adam Litwinowicz
2020-10-28 21:33

Jeszcze wczoraj na tej szybie wywieszone były tablice z wulgarnymi hasłami. Dzisiaj ktoś ją wybił. Do dewastacji biura posła z Prawa i Sprawiedliwości doszło jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego Czarnego Spaceru.

ZDJĘCIE 1 z 2

Liderzy Strajku Kobiet odcinają się od tego incydentu. Zauważają, że do zdarzenia doszło jeszcze przed rozpoczęciem manifestacji i uważają, że była to prowokacja, ponieważ Czarny Spacer w Trzebiatowie ma pokojowy charakter. - Szyba została wybita kiedy jeszcze nikogo od nas nie było. Jest to prowokacja, którą będzie się próbowano przyczepić do nas. Nie mamy z tym nic wspólnego. Oczywiście wiele osób skanduje, bo jest wysoka temperatura, dużo emocji i ten chamski incydent nie ma nic wspólnego z tą pokojową manifestacją – zaznaczają liderzy manifestacji. Innego zdania są lokalni działacze PiS. - To zwyczajna dzicz – zaznacza Joanna Duzinkiewicz, radna Powiatu Gryfickiego, która z przerażeniem spogląda na pobitą szybę i rozrzucone szkło. - Możemy się nie zgadzać, możemy mieć różne poglądy, ale nie pokazujemy tego w ten sposób, do czego to doprowadzi? – zauważa i podkreśla, że nie wyobraża sobie, że była to prowokacja. - Z czyjej strony? To zagłuszanie sumienia czy zrzucanie winy na kogoś innego? To zaczęło się jakiś czas temu i małymi kroczkami doszli do tego. Może nie było odpowiedniej reakcji w czasie tych pochodów ze strony policji i ktoś pozwolił sobie o krok za dużo. Dla mnie to jest przestępstwo – podkreśliła Joanna Duzinkiewicz.

Komentarze (10)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Wacek -flaga narodowa

odpowiedz
29.10.2020 11:39

nie ma co patrzeć na liv"a, bo go nawet nie ma. Był protest kobiet, czy jak to nazwać inaczej "strajk kobiet " wywołany przez totalną opozycję z liderami gryfickiego PO na czele i niejaką panią Lempart, która jak klasyczny komisarz czerezwyczajki twierdzi, że "..z religią tez wyp...ć ze szkoły". Wiec prawda jest taka, że "chamski incydent" jest naruszeniem prawa przez manifestację kobiet". Czekamy zatem na dalsze pokojowe manifestacje i zapowiedziany nie tylko przyjazd kobiet i działaczy totalnej opozycji z powiatu , ale też na panów ze środowisk narodowych , którzy mają stać nieopodal siedziby pisu, bynajmniej nie po to by bronić tego miejsca.

Grzes

29.10.2020 11:39

Nie nawołuj do rozrob.... cwaniaczku spoleczniku!!!

Renia

odpowiedz
29.10.2020 15:50

Zajmujecie się protestami a ludzie umierają .W Trzebiatowie na bazarku handlowcy chodzą bez masek. Jeden sprzedaje słodycze i chucha na ludzi , drugi zaś handluje jakimiś lumpami . Straży miejskiej zero . zamknijcie do cholery to śmietnisko na czas pandemii , bo pół miasta zakażą .Burmistrz Domański nad tym panuje?Wydaje mi się , że nie panuje.Kto w tym mieście rządzi ?

Ola

29.10.2020 15:50

A w kibelku kawę parzą i rosołek zalewają . Smiechu warte , tylko w Trzebiatowie

Emeryt

29.10.2020 15:50

Znacznie większe zagrożenie niż bywanie na targowisku, to "bieganie" do kościoła - wirus "lubi" żeby kontakt trwał powyżej 15 minut. Dlatego stosunkowo mało zakażeń w marketach. Jeszcze też kwestia dobrego wietrzenia ....

Magdalena

odpowiedz
28.10.2020 22:39

Byłam świadkiem tego zdarzenia i głupie docinki mające na celu przykleić łatkę "wandali" osobom biorącym udział w proteście są tutaj bardzo nie na miejscu. Nie wiem czym był spowodowany ten wybryk osoby która się tego dopuściła jednakże z protestem nie miał absolutnie nic wspólnego.

Eugeniusz

28.10.2020 22:39

Co za zbieg okoliczności, że akurat w tym samym czasie, tym samym miejscu znalazł się wandal, wszystkie takie skromne, spokojne ułożone osoby i jakiś nieznajomy wandal.

Oiotr

odpowiedz
29.10.2020 09:15

Bez przesady jedna szyba została wybita nie zostalobzdewastowane

Jarosław

odpowiedz
28.10.2020 22:27

No to się suweren w końcu zdenerwował.

Grzeswalka o stołki, schizofrenia narodowa!

28.10.2020 22:27

Schizofrenia narodowa I walka o stołki! A ciemnotę i patrole wykorzystują do tego żeby żeby darli mordy. Ciemnotę nie wie nawet w jakim celu idzie i gdzie.