Bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego! Poznaj szczegóły

2022-10-05 11:41
Karol Szumny
2022-10-05 11:41

Od poniedziałku w Gryficach ruszają zajęcia z tenisa stołowego dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Prowadzić je będzie Krzysztof Cerkaski.

Zajęcia z tenisa stołowego rozpoczną się w poniedziałek. Uczniowie klas I-III szkół podstawowych z naszego powiatu mogą bezpłatnie w nich uczestniczyć. Zajęcia będzie prowadzić Krzysztof Cerkaski.

Zajęcia będą odbywać się 2-3 razy w tygodniu na sali gimnastycznej przy ulicy Rodziewiczówny w Gryficach (dawny OSIR).

Dlaczego warto uprawiać tenis stołowy? Ponieważ pomaga on rozwinąć inteligencję, jednocześnie zwiększając sprawność fizyczną. Jest to dyscyplina o znaczącym wpływie na mózg, ponieważ dobrze wpływa na koordynację między dłonią a wzrokiem. Zawodnik musi być skupiony na piłeczce, a jednocześnie w dobry sposób na nią zareagować.

Ponadto tenis stołowy uczy wysokiej zdolności przystosowywania się do zmiennych i nieprzewidywalnych sytuacji. Wymaga też opanowania taktycznych umiejętności: strategii, zasad czy indywidualnego stylu gry.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Licealista

odpowiedz
05.10.2022 15:54

Fajnie by było coś dla starszej młodzieży de facto zorganizować.

Antykler

odpowiedz
05.10.2022 16:47

Powodzenia Krzysiu!!!

Jolanta

odpowiedz
07.10.2022 19:29

No tak bezpłatnie... ale dotacja i hajsik do kieszeni jest. Z resztą to jak bezpłatne zajęcia jak brać prysznic. To tylko podstawka żeby wyciągać kasę