Będą kręcić klip na terenie miasta. Poszukiwani statyści

2024-03-06 14:19
Karol Szumny
2024-03-06 14:19

Zespół Złośliwość Rzeczy Martwych tworzony przez mieszkańców Gryfic poszukuje statystów, którzy wystąpią w ich najnowszym klipie. Zdjęcia odbędą się w Trzebiatowie. O szczegółach opowiedział nam Kamil Bąk, członek zespołu.

Zespół Złośliwość Rzeczy Martwych działa od trzech miesięcy. Jego twórcami są pochodzący z Trzebiatowa, a obecnie mieszkańcy Gryfic – Kamil Bąk i Paweł Porębski. Już w najbliższą niedzielę w Trzebiatowie będą nagrywać swój najnowszy klip. Zapraszają mieszkańców do udziału w nagraniach.

- W ubiegłą niedzielę byliśmy w Trzebiatowie i robiliśmy pierwsze przymiarki do klipa. Tylko czegoś nam brakowało. Stwierdziliśmy, że potrzebujemy ludzi, którzy zrobią nam tłum – mówi w rozmowie z naszym reporterem Kamil Bąk.

- Kawałek będzie się nazywał „Błogi stan” i będzie opowiadał o szczęściu. To coś na pograniczu Reggae i Hip-hopu – wyjaśnia.

Płyta ma powstać do końca roku, ale jak zapowiada Kamil Bąk najprawdopodobniej uda się ją wypuścić szybciej.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku. Zadanie nie będzie wymagające. Po prostu potrzebujemy tłum za naszymi plecami – zachęca nasz rozmówca.

Nagrania odbędą się w najbliższą niedzielę (10 marca) od godziny 15:00. Zbiórka przy Ratuszu Miejskim w Trzebiatowie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!