„Babski przekręt” w Kapitolu - ZAPROSZENIE

2021-02-18 14:04
Redakcja
2021-02-18 14:04

Wkrótce na scenie w Kapitolu wystawiony zostanie spektakl „Babski przekręt”. Duże zainteresowanie inscenizacją sprawiło, że organizatorzy zdecydowali o wystawieniu drugiego przedstawienia.

Spektakl „Babski przekręt” wystawiony zostanie w sobotę 13 marca. Jak informuje naszą redakcję Izabela Malicka – Piłat z CRR Kapitol, zainteresowanie przedstawieniem okazało się bardzo duże, więc Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol, postanowiło wyjść naprzeciw widzom i zaprezentować widowisko dwukrotnie.

Podobnie jak pierwsze, tak i drugie przedstawienie wystawione zostanie w sobotę 13 marca. Spektakl zostanie zagrany o godz. 17.00. Bilety w cenie 70 złotych można już rezerwować pod nr tel. 91 384 33 08, lub pisząc na Messengera Kapitolu Gryfice. Bilety warto zarezerwować już dziś, bo chętnych nie brakuje, a ilość miejsc na spektakl jest ograniczona.

UWAGA! CRR Kapitol zastrzega sobie prawo do przesunięcia spektaklu na inny termin lub całkowitego jego odwołania.


„Babski przekręt” - Włoski biznesmen i wielki patriota Luigi Caruso czyni starania, żeby odzyskać od Francuzów bezcenny obraz Mona Lizy. Kiedy nadarza się okazja, postanawia nie zmarnować swojej szansy. Po raz pierwszy w historii obraz ma przyjechać na wystawę do Polski, będzie wystawiany w Pałacu Kultury. Luigi zbiera ekipę w Polsce, chcąc przechwycić obraz. Tworzą ją cztery nietuzinkowe, acz nie do końca zorganizowane kobiety... Monika, która właśnie wyszła z więzienia po warunkowym zwolnieniu. Cztery lata odsiadki nauczyły ją tego, że nie warto ufać mężczyznom. Karla jest tajną agentką włoskiego wywiadu, która żyje poza systemem jako bezdomna na ulicach Warszawy. Natalia jest absolwentką prestiżowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, którą zdegradowano w muzealnej pracy do roli tabliczki informacyjnej. Anna jest byłą policjantką, którą wyrzucono z pracy w wyniku fałszywego donosu. Wszystkie są wściekłe i zdeterminowane, żeby dokonać kradzieży i zarobić 100 milionów dolarów, żeby zmienić swoje warunki życiowe i odegrać się na ludziach, którzy je skrzywdzili. Czy im się to uda? Czy znajdą wspólny język przy takiej różnicy charakterów? Czy otrzymają obiecane 100 milionów dolarów? I co zamierzają zrobić z tak niewyobrażalną i niedorzeczną sumą pieniędzy?

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!