Artur Łącki gościem STUDIA SUPERPORTALU

2023-10-20 12:26
Karol Szumny
2023-10-20 12:26

Gościem czwartkowego STUDIA SUPERPORTALU był Artur Łącki – szef Platformy Obywatelskiej w Gryficach.

Na początku programu Artur Łącki podziękował za oddane głosy. Zapewnił, że nie zawiedzie mieszkańców powiatu gryfickiego.

Szef Platformy Obywatelskiej w Gryficach powiedział, że jest za rozliczeniem członków Prawa i Sprawiedliwości za łamanie prawa. Mówił też, że należy rozdzielić Państwo od Kościoła, odpolitycznić spółki skarbu państwa oraz zliberalizować ustawę antyaborcyjną. Odpowiedział przecząco na pytanie o małżeństwa par homoseksualnych, ale doprecyzował, że jest zgoda na związki partnerskie.

Artur Łącki odniósł się do posady Katarzyny Dyczyńskiej, szefowej PiS w Gryficach, która pełni obowiązki zastępcy dyrektora w Zarządzie Zlewni Gryfice. Polityk stwierdził, że jest to przykład nadania posady partyjnej. Zapowiedział, że wszystkie takie działania będą rozliczone.

Szef Platformy Obywatelskiej w Gryficach mówił też, co zamierza zrobić w powiecie gryfickim. Wymienił, że będzie to m.in. szpital, ukończenie obwodnicy Gryfic, sprowadzenie firm do strefy ekonomicznej oraz podwyżki dla nauczycieli.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Arturem Łąckim (kliknij tutaj).

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!