Arek Wróbel o swoim występie w Masterchef oraz o świątecznych potrawach

2020-11-26 16:15
Karol Szumny
2020-11-26 16:15

Od występu Arka Wróbla – mieszkańca Mrzeżyna – w programie Masterchef minął już ponad rok. Dziś opowie nam, jak ocenia swój występ po tym czasie, a także powie o niezwykłych potrawach, które prezentuje na swoim blogu.

We wrześniu 2019 roku wystartowała 8. edycja Masterchefa, w której znalazł się mieszkaniec Mrzeżyna – Arek Wróbel. Jak ocenia swój występ po tym czasie?

- Występ w Masterchefie był bardzo ważnym momentem dla mnie w życiu. Udział w programie i zakwalifikowanie się do najlepszej 40 kucharzy amatorów w Polsce utwierdziło mnie w przekonaniu, że gotowanie to moja życiowa pasja i uwielbiam to robić. Minął już ponad rok od mojego występu w programie. Ten czas poświęciłem na rozwijanie mojej kulinarnej pasji, staram się cały czas rozwijać i iść na przód.

Niezwykła pasja i chęć dzielenia się nią z innymi.

- Gotowanie to moja pasja, poświęcam jej bardzo dużo czasu. Aktualnie rozpocząłem studia, które specjalizują się w branży social mediów. Być może kiedyś uda mi się połączyć pasję z branżą, w której będę się specjalizować. Od zawsze miałem wielką ochotę, aby dzielić się moją pasją z innymi ludźmi. Stwierdziłem więc, że Facebook jest doskonałym miejscem do tego, aby stworzyć swój fanpage i zaprezentować swoje kulinarne umiejętności.

Jakie świąteczne przepisy zobaczymy już niebawem?

- Na blogu publikuję przepisy na pyszne dania i desery, które osobiście ubóstwiam. Aktualnie na blogu panuje już świąteczna atmosfera. To mój ulubiony okres w ciągu całego roku, ponieważ mam okazję przygotować moje ulubione dania lub słodkości np. mocno korzenne pierniczki lub totalną nowość i zupełny hit w mojej kuchni – faworki z karpia z przepisu Magdy Gessler. Są one panierowane w orzechach włoskich, jajku, mące i smażone na głębokim oleju. Dzięki temu są puszyste i wytapiają się wszystkie ości, co jest dużym plusem, ponieważ każdy wie, kto jadł karpia, że posiada on dużą i nieprzyjemną ilość ości. Przepis na moje ulubione pierniczki już czeka na moim blogu, a wkrótce pojawi się ich więcej.

Ponowny występ w Masterchef?

- Mogę zdradzić, że zamierzam wystartować do kolejnej edycji Masterchefa i spróbować ponownie swoich sił.

Jeśli jesteście ciekawi przepisów, które Arek regularnie umieszcza na swojej stronie, koniecznie ją odwiedźcie! Sprawdź: Arek Wróbel Masterchef

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Magda

odpowiedz
26.11.2020 16:27

Rzetelny człowiek. Życzę sukcesów zarówno na uczelni jak i w karierze gastronomicznej!

Monter

odpowiedz
26.11.2020 16:18

no nie mogę, w końcu nic w tym dniu o naszym ha bohaterze Łąckim

mówca

26.11.2020 16:18

Nie mów "Hop" dopóki lodówki nie otworzysz.

Iza

odpowiedz
26.11.2020 17:08

Rzetelne pytania, odpowiedzi, no i wywiad. Super. Fajnie. Pozdrawiam. Izabela