Andrzejkowy Bal Charytatywny. Orkiestra z Płotów zachęca do udziału

2021-11-16 15:55
Karol Szumny
2021-11-16 15:55

W 2023 roku Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Płotów będzie obchodzić swoje 20-lecie. Z organizacją jubileuszu wiążą się jednak ogromne koszty, dlatego płotowska orkiestra już zamierza zebrać potrzebną kwotę. Pierwszą inicjatywą jest Andrzejkowy Bal Charytatywny, który odbędzie się w ostatni listopadowy weekend.

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Płotach w 2023 roku będzie obchodzić swój jubileusz. Organizacja jubileuszowych uroczystości wiąże się jednak z ogromnymi kosztami, dlatego płotowska orkiestra prosi o pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty.

Pierwszą inicjatywą, dzięki której będzie można wesprzeć Młodzieżową Orkiestrę Dętą, jest Andrzejkowy Bal Charytatywny. Zabawa andrzejkowa odbędzie się 27 listopada o godzinie 19:00 na Hali Rega Arena w Płotach przy ulicy Koszalińskiej 2a.

Organizatorzy imprezy zapewniają dania na ciepło, zimne przekąski, słodki stół, a także napoje zimne i ciepłe. Na andrzejkowej zabawie będzie również DJ oraz aukcje dobroczynne. Dochód przeznaczony będzie na organizację 20-lecia Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Płotach w 2023 roku.

Bilety na Andrzejkowy Bal Charytatywny są do nabycia w środy od godziny 13:00 do 18:00 w biurze zarządu orkiestry w Domu Kultury przy ulicy Kościuszki 7.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!