Alicja Tesarski z SP Modlimowo po raz drugi otrzymała laur zwycięstwa!

2023-06-14 12:55
Karol Szumny
2023-06-14 12:55

We wtorek,13 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 35 im. Świętego Jana Pawła II w Szczecinie odbyła się wspaniała gala wręczenia zaświadczeń laureatom  Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2022/2023 przez Zachodniopomorskiego  Kuratora Oświaty dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego.

ZDJĘCIE 1 z 7

W tej niezwykłej uroczystości wzięła również udział  uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Modlimowie Alicja Tesarski,  laureatka  konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego.

W obecności  rodziców, pani dyrektor Marzeny Stępień , pani wicedyrektor Elżbiety Marek nasza uczennica otrzymała z rąk Wojewody Zachodniopomorskiego pana Zbigniewa Boguckiego oraz Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty pani Katarzyny Koszewskiej pamiątkowy  dyplom oraz piękny medal okolicznościowy. Te zdobyte już po raz drugi z rzędu trofea  z pewnością staną w domu Alicji na poczesnym miejscu, gdyż są dowodem wielkiego talentu i wytężonej pracy oraz gwarantują pierwszeństwo w rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej!

Pani dyrektor Marzena Stępień gratulując sukcesu Alicji podkreśliła, że zdobyte przez nią laury, to ukoronowanie ogromnego wysiłku i zaangażowania się w walkę o coraz większą wiedzę i umiejętności. Gratulacje przekazała również rodzicom uczennicy, którzy troszczą się o edukację swojej córki  i dbają o rozwój jej talentu!

Naszej wspaniałej laureatce jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych, spektakularnych sukcesów!

Jolanta Mazur

Komentarze (4)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Wieśniak warszawski

odpowiedz
14.06.2023 14:11

Te języki w szkole czy to miemiecki czy angielski nijak mają się jakby pojechwla do tych krajów. Wyuczone na pamięć i niepraktyczne więc średnio jest się z czego cieszyć. W Warszawie by ją pokonali średnią i umiejętnościami bo tu jedzie się minimalnie na wioskach.

Iłża

odpowiedz
15.06.2023 12:18

A nazwisko po amerykańcu że koncowka męska?

Iwa

odpowiedz
16.06.2023 11:52

Czy ja weszlam na strone internetowa Modlimowa?Myslalam,ze na superportal.Kto jest zainteresowany szkola wejdzie sobie na strone.Dajcie spokoj z tym miernym chwalipiectwem,zenada.

Szumiś

odpowiedz
14.06.2023 14:07

Gunwo mnie obchodzi ta szkoła w modlimowie napiszta lepiej kiedy rondo otworzą na dompskiego