Akcja „Biegam Bo Lubię Lasy” – weź udział!

2020-10-09 15:08
Katarzyna Adamiak
2020-10-09 15:08

W niedzielę rusza kolejna akcja „Biegam Bo Lubię Lasy”. Otwarte zajęcia sportowe dla dorosłych i młodzieży odbywać się będą na terenie OS-W „Bażyna” w Pogorzelicy w asyście trenerów lekkiej atletyki. 

Fot. Pixabay.com

Począwszy od 11 października do 20 grudnia, w każdą niedzielę o godz. 9.30 na terenie należącego do Nadleśnictwa Gryfice Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „Bażyna” w Pogorzelicy odbywać się będą bezpłatne treningi biegowe.

Godzinne treningi odbywać się będą w asyście trenerów lekkiej atletyki. Uczestniczyć w nich mogą nie tylko ci, którzy regularnie ćwiczą. „Biegam Bo Lubię” to także idealna okazja na rozpoczęcie przygody ze sportem.

Więcej informacji na temat akcji „Biegam Bo Lubię” na terenie OS-W „Bażyna” w Pogorzelicy znajdziecie Tutaj.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mariusz

odpowiedz
10.10.2020 15:09

Może lubicie Lady, ale czy lubicie zwierzęta? Jesień to kres kiedy zwierzęta schodzą z pół do lasów, takie biegi to przepłaszanie i niepokojenie zwierząt. Pewnie w zamian mogą one pobiegać po waszych mieszkaniach.

andrzej

10.10.2020 15:09

Panie Mariuszu- byłem widziałem,te biegi odbywają się w ciszy.Nic naszym zwierzakom się nie stanie.Bardziej hałasują ci co jeżdżą po lasie samochodami ,czy motorami.