55-lecie Ludowego Klubu Sportowego Wicher Brojce

2023-07-18 8:25
Karol Szumny
2023-07-18 8:25

Cudowna i sentymentalna sobota na brojeckim stadionie za nami. Obchody jubileuszu naszego Klubu możemy uznać za bardzo udane.

ZDJĘCIE 1 z 34

Główna część obchodów odbyła się na stadionie, gdzie od godziny 12 swoje mecze rozgrywały drużyny skrzatów, żaków i orlików. Następnie odbyła się część oficjalna oraz "mecz pokoleń", a po "piłkarska biesiada".

Dla dzieci przygotowaliśmy sporo atrakcji:

  • dmuchańce
  • malowanie twarzy
  • wata cukrowa
  • kiełbaski z grilla
  • owoce
  • słodkości
  • szkolenie z pierwszej pomocy
  • pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego

Swoją obecnością zaszczycił nas Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie, a zarazem Wice Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Pan Maciej Mateńko, który wręczył odznaczenia dla zasłużonych zawodników naszego Klubu.

Cieszymy się, że w tym szczególnym dla naszego Klubu dniu było nas tak wielu, od najmłodszych po najstarszych, że tak wielu z byłych zawodników, trenerów i działaczy wzięło udział we wspólnym świętowaniu, we wspólnym pikniku rodzinnym, że nie zabrakło z nami także kibiców.

Chcielibyśmy, jako obecny Zarząd serdecznie podziękować ludziom dobrej woli i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tej uroczystości, a w szczególności Panu Wójtowi Gminy Brojce Michałowi Zinowikowi wraz z radnymi i pracownikami Gminy na czele z Panami: Łukaszem Goszczyńskim i Adamem Markiewiczem.

Dziękujemy równiej jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej za uatrakcyjnienie tego sobotniego dnia, rodzicom naszych młodych zawodników za przygotowanie słodkości, sponsorom za wsparcie finansowe oraz drużynom Sparty Gryfice, Polonii Płoty  i Football Academy Trzebiatów  za udział w rozgrywkach.

Wiemy, że nie wszystko wyszło tak idealnie jak chcielibyśmy, że zawsze można zrobić coś lepiej lub inaczej, ale "nie myli się ten, kto nic nie robi". Przepraszamy, jeśli ktoś poczuł się pominięty lub urażony, ale jako Zarząd wybraliśmy taką, a nie inną formę organizacji i poinformowania Was wszystkich, którzy tworzyliście i tworzycie 55-letnią historię Wichra Brojce. Już w najbliższych dniach na naszym FB pojawi się szeroka relacja fotograficzna.

tekst i zdjęcia: LKS Wicher Brojce

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!