W czwartek Mikołajki w Gryf Arenie 

Starosta Gryficki zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajki do Gryf Areny. Zabawa mikołajkowa, a wraz z nią moc towarzyszących atrakcji odbędzie się już 6 grudnia. Ruszają zapisy na paczki.

Już po raz kolejny w Gryf Arenie pojawi się Mikołaj. Święty na spotkanie z najmłodszymi z worem pełnym słodkości. Podczas zabawy mikołajkowej nie zabraknie licznych atrakcji. 

W programie występ tancerzy z Top Toys, konkursy, zagadki, tańce, szukanie prezentów, pociąg taneczny czy śpiewanie kolęd i piosenek. Przez cały czas zabawy, maluchy będą zabawiać animatorzy z agencji artystycznej Czar Bajek. Dostępna będzie fotobudka, a w holu hali odbywać się będzie Kiermasz Bożonarodzeniowy. Podczas zabawy nie zabraknie świętego Mikołaja, który na spotkanie z dziećmi przybędzie z worem pełnym słodkości. Mikołajowe prezenty otrzymają te maluchy, które wezmą udział w zabawie.

Zapisy na bezpłatne paczki można składać osobiście w Gryf Arenie od jutra (wtorek, 4 grudnia) od godz. 7.30 w biurze nr 2 w Gryf Arenie. Paczki przeznaczone będą dla dzieci do 10 lat. Warto pamiętać, że ilość paczek jest ograniczona. Zgłoszenia będą przyjmowane do ich wyczerpania. Organizatorem Mikołajek jest Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji Gryf Arena w Gryficach.

Regulamin dostępny na stronie internetowejhttp://gryfarena.com/index.php/regulamin-3/

Początek zabawy w czwartek, 6 grudnia, godz. 16:20.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia