Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku pod Nowogardem

Prokuratura Rejonowa w Goleniowie wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w ubiegły czwartek na wysokości wsi Wojcieszyn (gm. Nowogard). W wyniku zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba. Druga w stanie ciężkim trafiła do szpitala.

Przypomnijmy. Do tragedii doszło w czwartek, 29 marca na krajowej „szóstce”, na wysokości wsi Wojcieszyn (gm. Nowogard). Przed godz. 16. zderzyły się, należąca do jednej ze szkół nauki jazdy, osobowa Toyota Yaris oraz osobowa Skoda Octavia. Oba samochody były na rejestracjach gryfickich.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka Skody. Natomiast, kierowca tego samochodu, w stanie ciężkim, został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

W sprawie tragicznego wypadku swoje postępowania prowadzi Prokuratura Rejonowa w Goleniowe. – Na chwilę obecną mogę powiedzieć tylko tyle, że prokuratura gromadzi materiał dowodowy w celu ustalenia okoliczności wypadku – przekazuje redakcji SuperPortalu24 prokurator Joanna Biranowska-Sochalska rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Nasza redakcja skontaktowała się z właścicielem szkoły nauki jazdy, której samochód brał udział w wypadku. Jak udało nam się dowiedzieć, dwoje z czworga osób podróżujących należącą do szkoły Toyotą Yaris zostało poszkodowanych. Wśród nich był kierujący samochodem kursant oraz instruktor. Ze względu na prowadzone śledztwo, właściciel szkoły nauki jazdy nie chciał wypowiadać się w sprawie wypadku.
 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia