Rekordowy "Złocieniec" dla płotowskiego Mokasyna

Rekordową passę kontynuują zawodnicy „Mokasyna” Płoty. Podczas mitingu kwalifikacyjnego w Złocieńcu prawie każdy ich start kończył się rekordem. Przy pięknej słonecznej pogodzie ustanowili oni jeden rekord klubu (i to jaki !!) oraz blisko 20 rekordów życiowych. Był to rewelacyjny start podopiecznych Doroty i Szymona Kecler a młodzi sportowcy sprawili sobie super prezenty z okazji niedawnego Dnia Dziecka. 

5.85 m  – tyle wynosi aktualnie rekord życiowy i rekord klubu w skoku w dal ustanowiony przez Edytę Bielską. Wynik ten to I klasa sportowa i rekord stadionu w Złocieńcu (Edyta jest także rekordzistką stadionu w Kołobrzegu). Konkurs skoku w dal został zdominowany przez „Mokasyny”. Drugie miejsce z nową „życiówką” – 4.93 zajęła bowiem Paulina Zdzięborska, a trzecia także z nowym rekordem 4.88 – była Joanna Bujarowicz. Swoje personal best poprawiły też Julia SysikMagdalena Mączka
Następny super wynik "Mokasynów" w Złocieńcu to -12,80 Nicoli Balonw biegu na 100 metrów. Rekord klubu (12,60 Klaudii Lewandowskiej) coraz bliżej. Swoje „życia” poprawiły także Zofia Bątkiewicz(13,78), Kinga Prośniewska, Nadia Kraszewska, Julia SysikiNikola Dąbrowska.
Następne rekordowe starty to biegi na 200 metrów. Tutaj w najlepszych dla siebie czasach pobiegły Nicola Balon – 27,61 oraz Joanna Bujarowicz – 27,81.
Na dokładkę PB w biegu na 300 metrów ustanowiła Nadia Kraszewska (49,95), na 600 metrów - 1.52,84 Zofia Bątkiewicz a Paulina Zdzięborska w debiucie w pchnięciu kulą uzyskała 7.56. 
Słabsi od dziewczyn nie chcieli być panowie. Paweł Wiktorowiczuzyskując 2.04,11 poprawił swoje najlepsze osiągnięcie w biegu na 800 metrów,a Dawid Bałaszw biegu na 1500 metrów uzyskał 4.19,03.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia