Protest przyniósł sukces. Bezpłatny język angielski dla potrzebujących dzieci zostaje!

Mamy bardzo dobre wieści. Po wczorajszym artykule SuperPortalu24 o problemie dotyczącym bezpłatnych korepetycji z języka angielskiego dla potrzebujących dzieci jest reakcja. Zarząd Powiatu, który dowiedział się o problemie, zareagował błyskawicznie!

Wczoraj, na naszym portalu rodzice z Gryfic protestowali, bo nie zgadzają się na likwidację bezpłatnych zajęć z języka angielskiego. Czytaj:
Dlaczego niszczy się coś, co jest dobre? Rodzice oburzeni likwidacją bezpłatnego angielskiego!
Dziś (30.11.) podczas sesji Rady Powiatu w wolnych wnioskach członek Zarządu Łukasz Czyrny ogłosił, że Powiat Gryficki zatrudni nauczycielkę, która prowadzi bezpłatne zajęcia w Gryf Arenie.
- Jestem po rozmowie z dyrektorem Gryf Areny panem Przemysławem Kowalewskim, znam problem i wspólnie z Zarządem podjęliśmy decyzję, że pani, która prowadzi zajęcia zostanie przez nas zatrudniona – powiedział radny Czyrny.
- To znaczy tylko do końca roku, czy po nowym roku również będziemy musieli walczyć? – dopytywała nieufnie przedstawicielka rodziców. – Po nowym roku również zajęcia będą się odbywały – potwierdził radny i członek Zarządu Łukasz Czyrny.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia