Pomoc żywieniowa dla mieszkańców. Trwa przyjmowanie wniosków

Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebiatowie będzie wydawać żywność dla najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy. Już można składać stosowne wnioski. Sprawdź, kto może skorzystać z pomocy.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebiatowie prowadzi rekrutację do Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020. Podprogram 2018. Jego celem jest nieodpłatna dystrybucja artykułów spożywczych wśród najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Trzebiatów.
Żeby otrzymać darmową żywność, trzeba najpierw u pracownika socjalnego Ośrodka Pomocy Społecznej złożyć odpowiedni wniosek. Można to zrobić w pokojach nr 5 i 6 do 30 września br., od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Kontakt telefoniczny z pracownikami socjalnymi: 91 38 73 132.
Warunkiem do uzyskania pomocy żywnościowej jest dochód, który nie przekracza - 200% kryterium dochodowego. Dla osoby samotnej – 1402 zł, dla osoby w rodzinie – 1056 zł. 

Zestaw żywności na cały Podprogram 2018: szynka drobiowa, szynka wieprzowa mielona, groszek z marchewką, fasola biała, koncentrat pomidorowy, buraczki wiórki, powidła śliwkowe, makaron jajeczny, makaron kukurydziany bezglutenowy, kasza gryczana, herbatniki maślane, mleko UHT, pasztet drobiowy, filet z makreli w oleju, cukier biały, olej rzepakowy, ser podpuszczkowy dojrzewający, ryż biały, kabanosy wieprzowe, miód nektarowy wielokwiatowy, gołąbki w sosie pomidorowym.

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia