Podejrzewani o handel naroktykami zatrzymani w Gryficach

Kryminalni ze Szczecina razem z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego gryfickiej komendy zatrzymali na terenie Gryfic trzech mężczyzn podejrzewanych o wprowadzanie do obrotu oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Policjanci zabezpieczyli ok. 2 kg amfetaminy i 0,5 kg marihuany. Cała trójka najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za te przestępstwa grozi im nawet do 12 lat więzienia.

- We wtorek funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji razem z kryminalnymi z Gryfic, dzięki dokonanym ustaleniom oraz prowadzonym działaniom operacyjnym, zatrzymali 38 i 36-letniego mieszkańca powiatu Gryfickiego oraz 38-letniego mieszkańca Szczecina. Cała trójka usłyszała zarzuty wprowadzania do obrotu i posiadania znacznej ilości narkotyków. Podczas prowadzonych działań policjanci zabezpieczyli 1972,99 g amfetaminy oraz 476,68 g marihuany, a także pieniądze i 22 szt. amunicji do broni palnej - informuje rzecznik gryfickiej policji podkom. Zbigniew Frąckiewicz. 

Wczoraj Sąd Rejonowy w Gryficach przychylił się do wniosku gryfickiej Prokuratury i zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zarzucane czyny grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia