"Himalaje manipulacji" Radny Artur Łącki komentuje swój debiut w głównym wydaniu Wiadomości TVP

„Tonący brzytwy się chwyta. A może raczej: tonący brzydko się chwyta.To już naprawdę musi być strach i panika. Dochodzi do tego, że TVPiS do uprawiania propagandy używa wypowiedzi sprzed czterech lat, skromnego radnego wojewódzkiego.” W ten sposób radny Artur Łącki komentuje swój czterosekundowy debiut w wiadomościach Telewizji Polskiej.

Telewizja Polska w głównym wydaniu Wiadomości kanału TVP1 przygotowała materiał dotyczący Koalicji Obywatelskiej. Dziennikarze Wiadomości informowali o tym, że z jednej strony trwa układanie list do Europarlamentu, a z drugiej strony wspomniana Koalicja Obywatelska ma problem z ideologią.

W ogólnopolskim reportażu swoje cztery sekundy miał radny Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Artur Łącki. TVP wycięła fragment z wywiadu przeprowadzonego przez naszą redakcję 4 lata temu!
„Moja partia popełniła błąd i ja nie mam zamiaru w niego brnąć”

- Mój komentarz sprzed czterech lat dotyczył wysunięcia kandydatury Grzegorza Napieralskiego na senatora z listy PO. Tymczasem nieliczni widzowie, którzy to oglądali, mieli odnieść wrażenie, że chodzi o aktualne wydarzenia. Himalaje manipulacji, to mało powiedziane. Ale fachowcy od sprzedawania „ciemnemu ludowi”, autorzy kultowych pasków informacyjnych, nie mają najmniejszych zahamowań – skomentował na swoim facebook-u Artur Łącki, którego wizerunek i zdanie wycięte z kontekstu posłużyło TVP do uwiarygodnienia swojej tezy.

- Do tej pory o skali manipulacji propagandystów prezesa Kurskiego jedynie słyszałem, dziś sam jej doświadczyłem – napisał Łącki.

Cały materiał TVP z udziałem radnego Artura Łąckiego możecie obejrzeć tutaj.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia