Gwiazdy grają w Niechorzu!

Już po raz szesnasty, aktorzy, satyrycy i piosenkarze grają i bawią publiczność w Niechorzu, podczas turnieju tenisowego Baltic Cup

Od dziś (25.06.) przez cztery dni, na kortach tenisowych w Niechorzu, odbywa się turniej tenisowy Baltic Cup 2018, którego głównym sponsorem jest obiekt PUCHACZ SPA.

Udział w turnieju potwierdzili m.in. Tomasz Stockinger, Iwona Pavlović, Stan Borys, Krzysztof Wakuliński, Robert Janowski, Wojciech Dąbrowski, Władysław Grzywna, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Grzegorz Poloczek, Piotr Skarga, Małgorzata Pieńkowska, Zbigniew Górny, Henryk Sawka, Marcin Daniec, Jan Englert, Przemek Sadowski, Marek Bukowski, Leszek Malinowski, Robert Rozmus, Wojciech Gąsowski.

Planowany turniej to okazja, by z bliska spotkać znanych i lubianych ze szklanego ekranu, a także by zobaczyć ich w niecodziennej roli. Nasze rodzime „gwiazdy” na kortach tenisowych świetnie się bawią, ale także rywalizują w emocjonujących pojedynkach. Potyczki z udziałem Marcina Dańca, Piotra Cyrwusa, Grzegorza Poloczka czy innych, z poprzednich lat, stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i ... artystycznym, o co potrafili zadbać sami artyści.

Oficjalne rozpoczęcie tegorocznych zawodów na kortach tenisowych w Niechorzu zaplanowano na 25 czerwca. Rozgrywki potrwają od poniedziałku 25 do czwartku 28 czerwca.

Organizatorzy zapraszają wszystkich na korty tenisowe w Niechorzu przy ul. Leśnej.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia