Akcja poszukiwawcza w Rewalu. Z Bałtyku wyłowiono jedno ciało [zdjęcia+film]

O godzinie 21.20 z morza wyłowiono ciało 42-letniego mężczyzny. Wciąż nie odnaleziono jego 13-letniego syna. Ze względu na porę i trudne warunki, dziś akcja poszukiwawcza została zakończona. 
 

Trwająca ponad cztery godziny akcja poszukiwawcza na Bałtyku, ze względu na późną porę i trudne warunki została zakończona. O godzinie 21.20 służby odnalazły ciało 42-letniego mężczyzny. - Ciało dryfowało pomiędzy dwoma falochronami. Nadal nie udało się odnaleźć 13-latka - przekazuje w rozmowie z reporterką SuperPortalu24 Józef Brzeziński zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach. - Na dziś nasze działania zostały już zakończone. Działania poszukiwawcze na nowo rozpoczną się jutro rano - dodaje J. Brzeziński. 

Na miejscu tragedii swoje działania cały czas prowadzą policjanci. Obecny jest także jeden zastęp straży pożarnej, którego zadaniem jest oświetlenie terenu oraz prokurator. 

W akcji poszukiwawczej udział brało 36 ratowników wodnych, 17 strażaków, funkcjonariusze policji i śmigłowiec SAR.

Przypomnijmy. Około godz. 18.30 służby dostały informację o trzech osobach tonących w Rewalu. Pomimo czerwonej flagi 42-letni ojciec i jego dwaj 13-letni synowie weszli do wody. Jednego z nastolatków udało się uratować. 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia