Afera w hali sportowej: dyrektor i pracownicy byli pijani!

Widok pani wiceburmistrz i funkcjonariuszy policji, którzy weszli do hali w Płotach na pewno zaskoczył dyrektora i pracowników obiektu, którzy zrobili sobię alkoholową imprezkę z okazji pierwszego dnia wiosny.

Wszystko wydarzyło się wczoraj wieczorem. - Około godziny 20:30 na terenie obiektu sportowego w gminie Płoty miała miejsce interwencja policji w związku z informacją, że pracownicy obiektu mogą być pod wpływem alkoholu. Policjanci przebadali pracowników tego obiektu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem pozytywnym. Funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację w sprawie, która zostanie przekazana do prokuratury celem określenia dalszego kierunku postępowania - przekazuje w rozmowie z reporterem SuperPortalu24 rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach Zbigniew Frąckiewicz.

Jak nieoficjalnie dowiaduje się nasza redakcja imprezkę, z okazji pierwszego dnia wiosny zorganizowali sobie pracownicy wraz z dyrektorem. W gabinecie szefa była wódka i drobne przekąski. Zakrapiane spotkanie przerwała pani wiceburmistrz Edyta Podgórska i policjanci wezwani na miejsce. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że wśród uczestników popijawy w hali był nowy pracownik od marketingu Alan Putek, znany w Płotach jako były kandydat na burmistrza Płotów.

Czy dyrektor hali zostanie zwolniony? Jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte od pijanych pracowników w miejscu pracy? Na te pytania odpowiedź mamy usłyszeć jeszcze dziś w rozmowie z burmistrzem Płotów.


 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia