Cyrk Astoria wystąpi w Nowogardzie !

2021-08-31 20:00
Sylwester Wasiak
2021-08-31 20:00

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria, który zaprezentuje swoje show w Nowogardzie!

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt! W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”! Latynoski pokaz hula - hoop zaprezentuje Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis - najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku!
Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi znakomity konferansjer - Wiesław Jaśkowski !
Spektakl Cyrku Astoria odbędzie się w Nowogardzie na placu przy piekarni (ulica Bohaterów Warszawy) w poniedziałek 6 września o godz. 17.00.
Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Nie jest prowadzona rezerwacja online. Dzieci do lat 2 - wstęp bezpłatny! Szczegółowy cennik w kasie cyrku. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maseczki.
Więcej informacji na fan page Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!