Zamiast debaty, spotkanie wyborcze [ZDJĘCIA]

To miała być debata wyborcza z udziałem ubiegającego się o reelekcję burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła i kandydatki na najważniejszy urząd w gminie Beaty Smoleńskiej. Zamiast debaty odbyło się spotkanie wyborcze z udziałem jednego z nich.

Na dziś w Gryfickim Domu Kultury zaplanowano debatę wyborczą, na którą obecny burmistrz Gryfic pisemnie zaprosił swoją kontrkandydatkę. Beata Smoleńska przyjęła zaproszenie Andrzeja Szczygła, ale ze względu na zaplanowane wcześniej spotkania z mieszkańcami, zaproponowała inny termin spotkania. Chciała także, aby debata odbyła się w innym miejscu niż te, które wskazał kontrkandydat i dodatkowo, bez udziału publiczności. Burmistrz chciał jednak, aby debata była otwarta dla mieszkańców, również tych, którzy na co dzień nie korzystają z Internetu. Na zaproszenie w takiej formie Smoleńska nie odpowiedziała i nie pojawiła się w Gryfickim Domu Kultury.

I tak zaplanowana debata zamieniła się w spotkanie wyborcze z burmistrzem, w którego czasie Andrzej Szczygieł w trzech panelach opowiedział o swoim programie wyborczym.

 

 

 

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia