Zakład Usług Komunalnych ma nowego dyrektora

Stanisław Hołubczak został nowym dyrektorem Zakładu Usług Komunalnych w Gryficach. Dotychczasowy sekretarz Powiatu Gryfickiego nowe stanowisko objął dziś.

Nowy szef Zakładu Usług Komunalnych jeszcze do wczoraj był pracownikiem Powiatu Gryfickiego. Jako sekretarz w ostatnich tygodniach pozostawał na urlopie bezpłatnym. Do ZUK-u przeszedł na zasadzie przeniesienia, a wnioskował o to burmistrz Andrzej Szczygieł.

Pytany o ewentualne zmiany w zarządzanym przez siebie zakładzie, Stanisław Hołubczak nie ukrywa, że takich należy się spodziewać. Te jednak będą wprowadzane dopiero po zapoznaniu się ze strukturą organizacyjną zakładu, a także w porozumieniu z funkcjonującymi w ZUK Związkami Zawodowymi i po uzgodnieniach z burmistrzem, któremu zakład podlega.

- Ja przez wiele lat, jako radny gminy Gryfice, zgłaszałem różne uwagi pod względem prac wykonywanych przez Zakład Usług Komunalnych. Jako dyrektor chciałbym przede wszystkim zmienić podejście do obowiązków, które ma do wykonania ten zakład i jest nadzieja, że się to uda – mówi w rozmowie z reporterką SuperPortalu24 nowy dyrektor Zakładu Usług Komunalnych.

O objęciu przez Stanisława Hołubczaka stanowiska dyrektora w Zakładzie Usług Komunalnych mówiło się już od dłuższego czasu. Dziś oficjalnie rozpoczął pracę w zakładzie i tym samym zastąpił na tym miejscu dotychczasowego szefa Mirosława Tyburskiego.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOK-U BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO!

Drobne ogłoszenia